Stollar Slim Line 70

Stollar Slim Line 70

„SLIM LINE to unikatowe okna Warszawa, które wyróżniają się swoją innowacyjnością, bazując na renomowanych strategiach projektowych.

 

Te okna, o niespotykanie śnieżnobiałym wykończeniu, zdecydowanie stoją na czele listy w swojej kategorii cenowej w stolicy.

Stollar Slim Line 70

Profil o 6 – komorowej budowie z białym rdzeniem. Wyposażony w 2 uszczelki w kolorze czarnym.

Grubość szklenia od 24 mm do 44 mm. Istnieje możliwość zastosowania szyb bezpiecznych, hartowanych, przeciwsłonecznych oraz o podwyższonej izolacyjności akustycznej.

Okucia firmy SIEGENIA TITAN AF, wyposażone w blokadę błędnego położenia klamki oraz mikrowentylację. W naszej ofercie umożliwiamy personalizację okuć pod kątem funkcjonalności oraz bezpieczeństwa.

Rozwiązanie pozwalającym na uzyskanie oryginalnego wyglądu okien jest zastosowanie szyb ornamentowych. Ze względu na szerokie walory używkowe i dekoracyjne ornamenty maja bardzo rozległe zastosowanie. Z powodzeniem sprawdzają się jako elementy przeszkleń ścianek działowych jak również w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia. Szeroka gamma wzorów pozwala na ich zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym oraz w celach przemysłowych.

Zainteresowała Cię oferta na Stollar Slim Line 70